filo kiralama

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı ?

Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşın, profesyonel destek ekibimizden bilgi alın. 

Sabit Telefon

+90 (232) 431 05 99

Cep Telefonu

+90 (533) 452 96 66

Adres

5745 Sokak No:4/2 MTK Sitesi Çamdibi, Bornova / İzmir

Mail

info@mgnrentacar.com

FİLO KİRALAMA

Filo kiralama hizmet İçeriği

Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası MGN Filo, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. MGN Filo müşterileri, uzun dönem araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak; kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmeti de alırlar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, MGN Filo farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratır.
MGN Filo, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel müşterilere, uzun dönem araç kiralama talebi kaç araç için olursa olsun, Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmetleri sunar.

MGN Filo, müşterilerinin her kilometrelerinde güvenle yolculuk etmelerini sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Yeni uygulama ile artık Adana, Ankara, Bursa ve İzmirliler de araçlarını kendi illerinin plakaları ile seçebilecekler. Sadece İstanbul’da değil Türkiye genelinde yer alan yaygın bölge müdürlükleri ile müşterilerinin her an yanında olan MGN Filo, bu uygulamayı ilerleyen dönemlerde diğer illerde de uygulamaya alacak. Bu uygulama yeni sipariş edilecek araçlar için geçerli olacak.

MGN Filo, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar.

Uzun dönem araç kiralama talebinin ardından, araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman MGN Filo kadrosu, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur.

Hasar bildirimi ve acil durumlarda 0232 431 05 99 numaralı MGN Filo Müşteri Hizmetleri'ni 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, seyahate devam, gerektiğinde konaklama gibi geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

MGN Filo, size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.

Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, MGN Filo’nin Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla online/real time bağlantı sağlayan MGN Filo, tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

MGN Filo’nun profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile MGN Filo ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar. Size sadece MGN Filo’dan filo kiralama işlemi yapmanın getirdiği avantajların keyfini çıkarmak kalır.

MGN Filo’nin ülke genelinde sahip olduğu araç transferi ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, sözleşme kapsamınıza dahil olması durumunda filo kiralama yaptığınız araçları talep ettiğiniz lokasyonlarda teslim alabileceğiniz gibi size özel avantajlı bedeller karşılığında yaz tatili gibi durumlarda da siz ulaşımınızı farklı bir yol ile sağlarken aracınız gittiğiniz yere transfer edilerek kullanımınıza sunulur.

Türkiye genelinde 300 adedi aşkın anlaşmalı lastik servisi ile hizmet sunan MGN Filo, lastik tedarik, değişim ve saklama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunar. MGN Filo, üretici markaların belirlediği teknik özelliklere uygun olarak sektörde önde gelen markaların lastiklerini tercih eder.

MGN Filo, tercih etmeniz durumunda HGS/OGS yönetimi hizmetleri sunarak, uzun dönem araç kiralama ile kiraladığınız araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir ve kolayca bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.

Filo Raporlama Hizmetimiz olan Filomatik sayesinde, filonuzla ilgili ayrıntılı bilgileri hızla ve zahmetsizce inceleyebilirsiniz. Filo kiralama işlemi ile filonuza kattığınız araç sayısı, marka dağılımları, teknik özellikleri, servis kayıtları, trafik para cezası kayıtları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok veriye kolaylıkla erişerek, filonuzun etkin şekilde yönetimini ve giderlerinizin kontrolünü sağlarsınız.

Dünyada uzun yıllardır yoğun olarak kullanılmakta olan araç üzeri kurumsal kimlik uygulaması çalışmaları, son yıllarda ülkemizde de giderek daha fazla tercih edilen bir tanıtım aracı haline gelmiştir. Komple araç giydirme, araç üzeri logo uygulaması, bölgesel araç giydirme gibi farklı yöntemleri olan bu uygulamalarda, uzun dönem araç kiralama işlemi ile kiraladığınız aracın zarar görmemesi ve uygulamanın sağlıklı olması için çalışmanın profesyonel kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmesi ve gerekli operasyonel süreçlerin etkin takibi büyük önem taşır.

Filo kiralama işleminizin ardından tercihinize göre yararlanabileceğiniz filo takip hizmetleri sayesinde , filonuzda yer alan araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Tercih edilen filo takip paketine göre araçların mevcut lokasyonları, sürücülerin sürüş özellikleri, araçların bakım/onarım durumları gibi birçok veriye özel yazılımlar sayesinde zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve gereksiz maliyetlerden tasarruf ederek etkin bir filo yönetimi sağlarsınız.

Ülkemizin en önemli problemlerinden biri olan trafik ortamında yaşanan kayıpların minimize edilmesi amacıyla, MGN Filo, profesyonel iş ortakları ile güvenli ve ekonomik araç kullanma tekniklerini teorik ve pratik uygulamalarla aktarmak üzere güvenli sürüş eğitimi hizmetleri sunmaktadır.

 
× Danışma Hattı !